Logo Frans Agro

Winkel Putte

Vandaag open van 07:00 tot 18:00

Winkel Kampenhout

Vandaag open van 07:00 - 12:00 en van 12:30 - 18:00

Wie is wie

Ons team staat steeds voor u klaar:

Geert Frans

Zaakvoerder
geert@fransagro.be

Wendy Muys

Zaakvoerster
wendy@fransagro.be

Elly Wouters

Boekhouding
Personeelsadministratie
elly@fransagro.be

Jolien Frans

Artikelenbeheer
Website
jolien@fransagro.be

Ann Frans

Facturatie
Online verkoop
ann@fransagro.be

Viviane Straetmans

Algemene administratie
Webbestellingen
viviane@fransagro.be

 

Lieven Pauwels

Verkoper winkel Putte
Technisch raadgever
winkelputte@fransagro.be

Kurt Cools

Verkoper winkel Kampenhout
Siteverantwoordelijke Kampenhout
kampenhout@fransagro.be
 

René Pattyn

Verkoper winkel Putte
Technisch raadgever/Chauffeur
winkelputte@fransagro.be

 


 

 

Marijke Amerijckx

Vertegenwoordigster/Technisch raadgeefster
marijke@fransagro.be

Jens Claes

Verkoper winkel Kampenhout
Magazijnier
kampenhout@fransagro.be
 

Marleen De Breuck

Verkoopster winkel Putte
winkelputte@fransagro.be

Alexia Liekens

Chauffeur

Danny Op De Beeck

Chauffeur/Zelfstandig

Dries Roekens

Chauffeur/Zelfstandig

Daan Jacobs

Magazijnier

Jens Van Loy

Magazijnier

Daniel Van Looy

magazijnier

Kobe Brants

Jobstudent

Timo Frans

Jobstudent