Logo Frans Agro

Winkel Putte

Vandaag open van 07:00 tot 18:00

Winkel Kampenhout

Vandaag open van 07:00 - 12:00 en van 12:30 - 18:00

Wie is wie

Ons team staat steeds voor u klaar:

Geert Frans

Zaakvoerder
geert@fransagro.be

Wendy Muys

Zaakvoerster
wendy@fransagro.be

Elly Wouters

Boekhouding
Algemene administratie
elly@fransagro.be

Jolien Frans

Artikelenbeheer / Website
Algemene administratie
jolien@fransagro.be

Eva Van der Elst

Personeelsadminsitratie
Algemene administratie
personeel@fransagro.be

 

 

 

 

Kristel Huysmans

Algemene administratie
kristel@fransagro.be

 


 

Lieven Pauwels

Verkoper winkel Putte
Technisch raadgever
lieven@fransagro.be

Kurt Cools

Verkoper winkel Kampenhout
Siteverantwoordelijke Kampenhout
kurt@fransagro.be
 

René Pattyn

Verkoper winkel Putte
Technisch raadgever/Chauffeur
rene@fransagro.be

 


 

 

Marijke Amerijckx

Vertegenwoordigster
Technisch raadgeefster
marijke@fransagro.be

Raf De Borgher

Verkoper winkel Putte
raf@fransagro.be

Timo Frans

Verantwoordelijke opslagmagazijn Klein Boom - Balieverkoper
timo@fransagro.be

Jari Verschoren

Verkoper winkel Putte
 

Ian Van de Moorter

Ian Van de Moorter
Balieverkoper winkel Kampenhout

Jens Van Loy

Chauffeur

Antoniu-Teodor Buneau

Chauffeur

Joris Van den Wyngaert

Magazijnier/Machinist

Nick Ceulemans

Magazijnier/Machinist

Dries Roekens

Magazijnier/Machninist
Verantwoordelijke menginstallatie Kampenhout

Kevin Biesemans

Kevin Biesemans
Machinist wiellader

Mats Van den Broeck

Jobstudent

Jarno Van Hoof

Jobstudent

Maxim Hooyberghs

Jobstudent

Joaquin Rodriguez

Jobstudent

Kobe Brants

Balieverkoper/Freelance IT-er

Thibaut Hayette

Freelance machinist/magazijnier